0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
لیگ برتر
Chelsea FC
-
-
Watford FC
inprogress
۲۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۰
۲
Arsenal FC
Finished
۲۱:۰۰
Norwich City
۰
۱
Brighton And Hove Albion
Finished
۱۶:۰۰
Manchester United
۵
۲
AFC Bournemouth
Finished
۱۸:۳۰
Leicester City
۳
۰
Crystal Palace
Finished
۱۸:۳۰
Germany
DFB Pokal
Bayer 04 Leverkusen
-
-
بایرن مونیخ
inprogress
۲۲:۳۰
Bayer 04 Leverkusen
-
-
Eintracht Frankfurt
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
Persepolis FC
۱
۰
Shahin Bushehr FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ذوب آهن
۱
۴
پیکان
Finished
۲۰:۴۵
Tractor Sazi Tabriz FC
۲
۰
Sanat Naft Abadan FC
Finished
۲۰:۱۵
Spain
لالیگا
Atletico Madrid
۳
۰
RCD Mallorca
Finished
۰۰:۳۰
Real Valladolid
۱
۰
آلاوس
Finished
۲۲:۰۰
Celta de Vigo
۱
۱
رئال بتیس
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A
US Sassuolo Calcio
۴
۲
US Lecce
Finished
۲۲:۰۰
Juventus Turin
۴
۱
FC Torino
Finished
۱۹:۴۵
Switzerland
Super League
بازل ۱۸۹۳
۲
۰
نوشاتل زاماكس
Finished
۲۰:۴۵
زوریخ
-
-
Servette FC
inprogress
۲۳:۰۰
Croatia
1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
NK Inter Zapresic
inprogress
۲۳:۳۵
NK Istra 1961
۲
۲
HNK Gorica
Finished
۲۱:۲۵
NK Varazdin
-
-
NK Slaven
inprogress
۲۳:۳۵
Turkey
سوپر لیگ
Antalyaspor AS
-
-
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۲۲:۳۰
فنرباغچه
-
-
Goztepe SK
inprogress
۲۲:۳۰
MKE Ankaragucu
۱
۴
آلانیا اسپور
Finished
۲۰:۰۰
Yeni Malatyaspor
۰
۰
Genclerbirligi SK
Finished
۲۰:۰۰
Greece
Super League 1, Championship Round
OFI Kreta
-
-
PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۳:۰۰
Germany
3. Liga
FC Wurzburger Kickers
۲
۲
هالسچر
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Kaiserslautern
۱
۰
FC Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۴
۰
اونترهاخینگ
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen 1912
۴
۳
آینتراخت براونشوایگ
Finished
۱۶:۳۰
مونیخ ۱۹۶۰
۰
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۴
۲
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof Mannheim 07
۰
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Krefelder FC Uerdingen 05
۱
۱
FC Viktoria Cologne
Finished
۱۶:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Magdeburg
۲
۲
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
Superliga, Championship round
SK Slovan Bratislava
۴
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۲۰:۳۰
دونایسکا ستردا
۲
۰
MSK Zilina
Finished
۲۰:۳۰
FC Spartak Trnava
۲
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۳۰
England
قهرمانی
Fulham FC
۱
۰
بیرمنگام
Finished
۱۸:۳۰
Brentford FC
۳
۰
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Bristol City
۰
۱
Cardiff City
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۱
۳
Leeds United
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۰
۰
Preston North End
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۰
۵
Reading FC
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City
۴
۰
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Derby County
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۰۰
Lithuania
A Lyga
Suduva Marijampole
۱
۰
FK Riteriai
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۳
۱
BFC Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
FK Rigas Futbola Skola
۱
۰
FK Jelgava
Finished
۲۱:۳۰
FK Ventspils
۲
۱
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
FK Ventspils
-
-
Valmiera FK
Cancelled
۱۸:۳۰
FK Rigas Futbola Skola
-
-
FK Spartaks Jurmala
Cancelled
۲۰:۳۰
Spain
لالیگا ۲
UD Almeria
۱
۲
CD Tenerife
Finished
۲۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
Extremadura UD
Finished
۱۹:۳۰
Racing De Santander
۱
۲
CF Elche
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Valur Reykjavik
۱
۴
IA Akranes
Finished
۰۰:۳۰
KR Reykjavik
۲
۰
Vikingur Reykjavik
Finished
۲۱:۳۰
Grotta
۴
۴
HK Kopavogs
Finished
۱۸:۳۰
Fjolnir
۱
۲
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
DFB Pokal, Women
VfL Wolfsburg
۳
۳
SGS Essen-Schonebeck 19/68
Finished
۱۹:۱۵
Russia
لیگ برتر
FC Lokomotiv Moscow
-
-
PFC Sochi
inprogress
۲۲:۰۰
FC Dinamo Moscow
۰
۱
FC Arsenal Tula
Finished
۱۸:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۰
۰
FK Rostov
Finished
۲۰:۰۰
Republican FC Akhmat Grozny
۰
۴
CSKA Moscow
Finished
۲۲:۰۰
FC Spartak Moscow
۲
۳
FC Tambov
Finished
۲۰:۰۰
Austria
Bundesliga, Relegation Round
FK Austria Wien
۱
۰
SV Mattersburg
Finished
۱۹:۳۰
سنت پولتن
۲
۰
SCR Altach
Finished
۱۹:۳۰
WSG Tirol
۰
۰
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Cup
FC Flora Tallinn
۲
۱
JK Narva Trans
Finished
۱۷:۳۰
Japan
J.League
Kashiwa Reysol
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۰
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۵:۰۰
Shimizu S-Pulse
۱
۲
Nagoya Grampus
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۱
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۲
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۰۰
Kawasaki Frontale
۲
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۰
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
-
-
Oita Trinita
Cancelled
۱۵:۳۰
Kashiwa Reysol
-
-
Nagoya Grampus
Cancelled
۱۶:۳۰
Kawasaki Frontale
-
-
Yokohama F Marinos
Cancelled
۱۶:۳۰
Vissel Kobe
-
-
FC Tokyo
Cancelled
۱۶:۳۰
Faroe Islands
Premier League
NSI Runavik
-
-
Eb/Streymur
inprogress
۲۲:۳۰
Ukraine
Premier League, Championship round
FC Dynamo Kiev
۲
۳
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۲۱:۰۰
Turkey
لیگ ۱
Bursaspor
۱
۰
Altinordu FK
Finished
۲۱:۳۰
Menemen Belediye Spor
۴
۲
Adanaspor
Finished
۲۱:۳۰
Norway
Eliteserien
Valerenga IF
-
-
Aalesunds FK
inprogress
۲۳:۰۰
IK Start
۱
۱
Viking FK
Finished
۲۰:۳۰
Japan
J.League 2
Omiya Ardija
۲
۰
Thespakusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Niigata Albirex
۳
۵
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
Mito Hollyhock
۰
۳
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۴
۰
FC Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Kyoto Sanga FC
Finished
۱۴:۳۰
Mito Hollyhock
-
-
FC Ryukyu
Cancelled
۱۳:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
-
-
Avispa Fukuoka
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Machida Zelvia
-
-
V-Varen Nagasaki
Cancelled
۱۳:۳۰
Niigata Albirex
-
-
Thespakusatsu Gunma
Cancelled
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
-
-
Matsumoto Yamaga FC
Cancelled
۱۳:۳۰
Kyoto Sanga FC
-
-
Giravanz Kitakyushu
Cancelled
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
-
-
Jubilo Iwata
Cancelled
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
-
-
Tokyo Verdy
Cancelled
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
-
-
Omiya Ardija
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Austria
2. Liga
Kapfenberger SV 1919
-
-
FC Wacker Innsbruck
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SK Austria Klagenfurt
-
-
FC Juniors OO
inprogress
۲۲:۵۵
FC Dornbirn 1913
۰
۳
SV Lafnitz
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga 1, Championship round
Fotbal Club Fcsb
۱
۱
FC Botosani
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
2nd Division, Championship Group
Aarhus Fremad
۷
۰
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Middelfart
۵
۰
Brønshøj BK
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC
۰
۰
FC Helsingoer
Finished
۱۶:۳۰
Brabrand IF
۱
۰
Vanlose IF
Finished
۱۶:۳۰
AB Gladsaxe
۱
۱
HIK Hellerup
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Wil 1900
-
-
SC Kriens
inprogress
۲۳:۰۰
کیاسو
۱
۱
FC Schaffhausen
Finished
۲۰:۴۵
Korea Republic
K-League 1
Ulsan Hyundai FC
۴
۱
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Bluewings
۳
۳
FC Seoul
Finished
۱۵:۳۰
Gangwon FC
۲
۴
Busan I Park
Finished
۱۴:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Jeonnam Dragons
۴
۰
Ansan Greeners FC
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۰
۳
Suwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
لیگ برتر
Portimonense SC
-
-
Vitoria Guimaraes
inprogress
۲۲:۴۵
Vitoria Setubal
۲
۳
FC Pacos Ferreira
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Viktoria Zizkov
۰
۱
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۰
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Vysehrad
۲
۷
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۲
1.sk Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
SK Lisen
۲
۳
FK Dukla Prague
Finished
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۴
۰
Incheon United FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Gangwon FC (SRL)
۲
۲
Busan I Park (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Suwon Bluewings (SRL)
۲
۰
FC Seoul (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Championship Round
KS Lechia Gdansk
-
-
KS Cracovia
inprogress
۲۲:۳۰
KKS Lech Poznan
۲
۱
Legia Warszawa
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Superettan
IK Brage
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۲۰:۰۰
Umea FC
۰
۰
Osters IF
Finished
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
۱
۲
Degerfors IF
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۲
۲
Ljungskile SK
Finished
۲۰:۰۰
Orgryte IS
۲
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۲۰:۰۰
Norway
Toppserien, Women
Roea
۰
۱
Arna-Bjornar
Finished
۱۴:۰۰
Avaldsnes
۵
۲
Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Sandviken
۳
۲
Valerenga IF
Finished
۱۶:۳۰
International Clubs
دوستانه - باشگاهی
CF America
۲
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۰
MKS Kluczbork
۳
۰
Ruch Zdzieszowice
Finished
۱۲:۳۰
SV Zulte Waregem
۲
۲
Cercle Brugge
Finished
۱۸:۳۰
USV Nestelbach
۵
۴
Gak 1902 Ii
Finished
۲۰:۳۰
FK Sloga Pozega
۴
۱
FK Borac Cacak
Finished
۲۰:۳۰
FK TSC Backa Topola
۱
۱
FK Indija
Finished
۲۱:۰۰
SV Hallwang
۳
۲
SAK 1914 Salzburg
Finished
۲۰:۳۰
DSG Zell
۳
۲
DSG Ferlach
Finished
۱۲:۳۰
Lokomotive Sofia
۱
۰
PFK Sportist Svoge
Finished
۱۲:۳۰
FK Blansko
۲
۰
MFK Vyskov
Finished
۱۳:۳۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۲
NK Osijek II
Finished
۲۰:۳۰
ETO FC Gyor
۲
۱
Lipot SK
Finished
۱۳:۳۰
MFK Vranov Nad Toplou
۱
۱
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
FC Borislav 2009
۳
۱
AFK Haskovo
Finished
۲۰:۰۰
Tigres Uanl
۰
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۴:۳۰
Olympique Lyonnais
۱
۰
OGC Nice
Finished
۲۱:۰۰
Sportivo Luqueno
-
-
12 de Octubre de Itaugua
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۴
۳
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۳:۰۰
AKS Beskid Andrychow
۰
۰
MRKS Czechowice-Dziedzice
Finished
۱۳:۳۰
Mosonmagyarovar TE
۵
۰
Papai Perutz FC
Finished
۱۳:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
Stc Salgotarjan
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SV St Margarethen/ROS
-
-
ATUS Ferlach
Finished
۱۶:۰۰
Cerro Porteno
-
-
Nacional Asuncion
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Spakenburg
-
-
Vv Maarssen
Finished
۱۷:۳۰
Brattvag
۱
۱
Levanger
Finished
۱۷:۳۰
Sv Deilinghofen-sundwig
۶
۱
Tus Neuenrade
Finished
۱۷:۴۵
FC Spartak-2 Moscow
-
-
FC Khimki
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۱
FC Volgar Astrakhan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tsv Grafenstein Ii
-
-
Sv Haimburg Ii
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Schwarz Weiss Alstaden
۱
۷
Vfb Bottrop 1900
Finished
۱۹:۰۰
Strumska Slava
۳
۰
Kariana Erden
Finished
۱۹:۳۰
FK Rozova Dolina Kazanlak
۲
۰
FC Vereya
Finished
۱۹:۵۵
ND Gorica
-
-
HNK Orijent 1919
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Buducnost Banovici
۴
۰
FK Radnicki Lukavac
Finished
۲۰:۳۰
OFK Gradina Srebrenik
۰
۴
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۳۰
TSV Grafenstein
-
-
Sv Haimburg
Finished
۲۱:۰۰
Mongolia
First League
Bch Lions
۲
۲
Khovd
Finished
۰۹:۰۰
Slovakia
Superliga, Relegation round
AS Trencin
۳
۲
SKF Sered
Finished
۲۰:۳۰
FK Senica
۰
۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Finished
۲۰:۳۰
FC Nitra
۰
۲
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Finished
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Copa America Knockout stage SRL
Brazil (SRL)
۳
۳
Chile (SRL)
Finished
۰۵:۳۰
Colombia (SRL)
۲
۰
Bolivia (SRL)
Finished
۰۲:۳۰
Australia
West State League Division 1,Reserve
Ashfield SC Reserves
۲
۲
Joondalup Utd FC
Finished
۰۹:۳۰
Israel
Premier League, Playoffs 1-6
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Hapoel Haifa FC
inprogress
۲۲:۱۵
Maccabi Haifa FC
-
-
مکابی تل آویو
inprogress
۲۲:۳۰
Beitar Jerusalem FC
-
-
هاپوئل تلاویو
inprogress
۲۲:۱۵
Georgia
Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۰
۲
FC Dila Gori
Finished
۱۸:۳۰
FC Telavi
۳
۱
FC Samtredia
Finished
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 2
VJS
۲
۱
Japs/47
Finished
۱۹:۴۵
TiPS
۷
۲
Nurmijarven Jalkapalloseura 2
Finished
۱۹:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۲
۰
Valtti
Finished
۱۶:۳۰
USA
NWSL Challenge Cup, Women
Utah Royals FC
۱
۰
SKY Blue FC
Finished
۲۱:۰۰
Washington Spirit
-
-
OL Reign
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
OL Reign
-
-
Washington Spirit
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Juventus Turin Srl
۲
۰
Torino Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sassuolo Srl
۱
۰
Lecce Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lazio Roma Srl
۱
۱
AC Milan Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Eskilstuna United
۱
۱
Goteborg FC
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF Dff
۱
۱
Umea IK
Finished
۱۹:۳۰
Vaxjo Dff
۱
۱
IK Uppsala Fotboll
Finished
۱۷:۳۰
Kristianstads Dff
۰
۱
FC Rosengard
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Europe League Qualification Playoffs
FK Mlada Boleslav
-
-
Bohemians Prague 1905
inprogress
۲۲:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Championship Round
PFC Levski Sofia
۱
۲
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Ykkonen
Ekenas Idrottsforening
۰
۰
Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
Mypa Myllykoski
۱
۲
AC Oulu
Finished
۱۸:۳۰
Musan Salama
۰
۲
AC Kajaani
Finished
۱۸:۳۰
SJK Akatemia
۰
۳
FC Ktp Kotka
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
۰
۰
VIFK
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Rudar Velenje
-
-
NK Aluminij Kidricevo
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
West State League Division 1
Ashfield SC
۱
۴
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Forrestfield United
-
-
Uwa Nedlands FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Manchester United Srl
۲
۰
AFC Bournemouth Srl
Finished
۱۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers Srl
۲
۰
Arsenal FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Norwich City Srl
۴
۰
Brighton And Hove Albion Srl
Finished
۱۳:۳۰
Chelsea FC Srl
۳
۰
Watford FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Leicester City Srl
۲
۲
Crystal Palace Srl
Finished
۱۳:۳۰
Poland
I Liga
Stal Mielec
۱
۱
Odra Opole
Finished
۱۷:۴۰
Miedz Legnica
۲
۲
GKS Tychy
Finished
۱۵:۱۰
Warta Poznan
۱
۲
Puszcza Niepolomice
Finished
۲۰:۱۰
Simulated Reality League
1. HNL SRL
NK Lokomotiva Zagreb Srl
۲
۰
NK Inter Zapresic Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Istra 1961 Srl
۲
۰
HNK Gorica Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Varazdin Srl
۱
۱
NK Slaven Srl
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
Premier League, Women
Levski Chepintsi
۰
۱
Lokomotiv Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
Etar Veliko Tarnovo
۱
۲
Paldin Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
Mongolia
Premier League
Fc Ulaanbaatar
۲
۲
Athletic 220
Finished
۱۲:۳۰
Anduud City
۰
۲
Khangarid
Finished
۱۶:۰۰
Ukraine
Amateur Championship
Odek Orziv
۱
۲
Epicentr Dunaivtsi
Finished
۱۹:۳۰
Greece
Super League 1, Relegation Round
Asteras Tripolis
۴
۰
Volos Nps
Finished
۲۰:۴۵
Moldova
Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe
۵
۱
FC Codru Lozova
Finished
۱۹:۳۰
FC Milsami
۰
۰
CS Petrocub Hincesti
Finished
۲۲:۰۰
Croatia
First League Women
Znk Dinamo
۷
۰
Znk Neretva
Finished
۲۰:۳۰
Viktorija
۳
۰
Znk Katarina Zrinski
Finished
۲۱:۰۰
Denmark
Superligaen, Relegation round, Group 1
Sonderjyske
۱
۱
Odense Boldklub
Finished
۲۰:۳۰
Silkeborg IF
۲
۰
Lyngby BK
Finished
۱۷:۰۰
Poland
Ekstraklasa, Relegation Round
Rakow Czestochowa
۱
۲
Kghm Zaglebie Lubin
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
II Lyga Vakaru
FK Atlantas Klaipeda
۲
۱
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۳:۳۰
FK Rosa
۰
۶
SSPC Radviliskis
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Paide Linnameeskond III
۳
۰
Viljandi JK Tulevik II
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Jogeva SK Noorus 96
۱
۰
Tartu JK Welco II
Finished
۱۲:۳۰
Poland
II Liga
Elana Torun
-
-
GKS Katowice
inprogress
۲۲:۳۸
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
FC Lokomotiv Moscow Srl
۲
۰
FC Sochi Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Spartak Moscow Srl
۲
۲
FC Tambow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Akhmat Grozny Srl
۰
۰
CSKA Moscow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara Srl
۲
۳
FC Rostov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Dinamo Moscow Srl
۱
۱
FC Arsenal Tula Srl
Finished
۰۹:۳۰
Ukraine
Premier League, Relegation round
FC Mariupol
-
-
FC Karpaty Lviv
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Zaporizhya Region
Fc Zaporizhya
-
-
FC Berdyansk
inprogress
۱۸:۳۰
Agrokom 1990 Pology
-
-
Melitopolskaya Chereshnya
inprogress
۱۸:۳۰
Tavriya-Skif Rozdol
۲
۰
Portovik Mariupol
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
1st Division
Vendsyssel FF
۰
۱
BK Fremad Amager
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1st Division
Hamarkameratene
-
-
Stjordals/Blink
Cancelled
۱۸:۰۰
Ukraine
Vyscha League Kiev Region
Berkut Legion
۰
۳
Askaniya-flora
Finished
۱۸:۳۰
Desna Pogreby
۱
۰
Dengoff Denyhivka
Finished
۱۸:۳۰
FC Mezhyhiria
۵
۱
Yunior Makariv
Finished
۱۸:۳۰
Kudrivka Irpin
۱
۱
Juniors Shpytky
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Fastiv
۰
۱
Kolos Pustovarivka
Finished
۱۸:۳۰
Sofiya Sofievskaya Borschagovka
۱
۰
Sokol Mikhailovka-Rubezhovka
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FK Sergiev Posad
-
-
FC Metallist-Korolev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kirovohrad Region
FK ingul
-
-
Fc Lokomotiv Svt Pomichna
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Odessa Region
Khadzhibey Usatovo
۵
۱
SK Izmail
Finished
۱۸:۳۰
Crimea
Premier League
Fk Kafa
۱
۲
Krymteplitsya Molodizhne
Finished
۱۹:۰۰
FC Ocean Kerch
۲
۱
FC Inkomsport-Avangard Yalta
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Relegation Round
SFC Opava
-
-
SK Sigma Olomouc
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
1 FK Pribram
-
-
FK Teplice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Fastav Zlin
-
-
MFK Karvina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kharkiv Region
Fc Zmiev
-
-
Kvadro Pervomayskiy
Finished
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
European Championship Knockout stage SRL
Northern Ireland (SRL)
۰
۴
Denmark (SRL)
Finished
۲۰:۳۰
Poland (SRL)
-
-
England (SRL)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ukraine
Vyscha League Vinnytsia Region
FC Monolit Koziatyn
-
-
Avangard Energya Ladyzhyn
inprogress
۱۷:۳۰
Ghana
Premier League
Aduana Stars
-
-
Bechem United
Cancelled
۱۷:۳۰
Asante Kotoko
-
-
Inter Allies FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Ashanti Gold FC
-
-
Karela United FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Dreams FC
-
-
Elmina Sharks
Cancelled
۱۷:۳۰
Ebusua Dwarfs
-
-
Eleven Wonders FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Hearts of Oak
-
-
King Faisal
Cancelled
۱۷:۳۰
Liberty Professionals
-
-
Accra Great Olympics
Cancelled
۱۷:۳۰
Medeama SC
-
-
Legon Cities FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Sogakope Wafa
-
-
Berekum Chelsea FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Simulated Reality League
Poland Ekstraklasa SRL
KKS Lech Poznan Srl
۰
۲
Legia Warszawa Srl
Finished
۱۳:۳۰
Rakow Czestochowa Srl
۰
۰
Kghm Zaglebie Lubin Srl
Finished
۱۳:۳۰
KS Lechia Gdansk Srl
۲
۳
KS Cracovia Srl
Finished
۱۳:۳۰
Simulated Reality League
Austria Bundesliga SRL
FK Austria Wien Srl
۲
۳
SV Mattersburg Srl
Finished
۱۶:۳۰
Spusu Skn ST Polten Srl
۳
۲
SCR Altach Srl
Finished
۱۶:۳۰
WSG Tirol Srl
۱
۳
FC Admira Wacker Modling Srl
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Veikkausliiga
کوپی‌اس
-
-
Hifk
Cancelled
۱۶:۳۰
Seinajoen JK
-
-
ایلوس
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Honka
-
-
FC Lahti
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Inter Turku
-
-
Rovaniemen Palloseura
Cancelled
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga Pietu
FK Vidzgiris Alytus
۰
۲
FK Tera Vilnius
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division, Relegation Group
VSK Aarhus
۰
۳
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
FC Sydvest 05 Tonder
۰
۱
Hilleroed Fodbold
Finished
۱۶:۳۰
Vejgaard BK
۲
۴
FA 2000
Finished
۱۶:۳۰
Ringkobing IF
۲
۴
Holbaek BI
Finished
۱۶:۳۰
Dalum IF
۱
۱
Slagelse BI
Finished
۱۶:۳۰
Naesby BK
۱
۲
Skovshoved IF
Finished
۱۶:۳۰
Simulated Reality League
Portugal Primeira Liga SRL
Vitoria Setubal Srl
۰
۰
FC Pacos Ferreira Srl
Finished
۱۵:۳۰
Portimonense SC Srl
۰
۲
Vitoria Guimaraes Srl
Finished
۱۵:۳۰
SL Benfica Srl
۵
۱
Boavista FC Srl
Finished
۱۵:۳۰
Sporting Braga Srl
۵
۰
CD Aves Srl
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Samut Prakan City FC
-
-
Police Tero FC
Cancelled
۱۵:۱۵
BG Pathum United FC
-
-
Trat FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Chonburi FC
-
-
Muang Thong United
Cancelled
۱۶:۳۰
Sukhothai FC
-
-
Prachuap FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 1
Toeoeloen Taisto
۱
۱
Atlantis Fc/Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
Estonia
Cup, Women
Tallinna FC Flora
۶
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۴:۴۵
Simulated Reality League
Czech Republic 1. Liga SRL
FC Fastav Zlin (SRL)
۲
۳
MFK Karvina (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
1 FK Pribram (SRL)
۱
۰
FK Teplice (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
SFC Opava (SRL)
۲
۲
SK Sigma Olomouc (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
-
-
Young Lions FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Tanjong Pagar United
-
-
Geylang International FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Real Valladolid Srl
۰
۲
Deportivo Alaves Sad Srl
Finished
۱۲:۳۰
Granada CF Srl
۲
۰
CF Valencia Srl
Finished
۱۲:۳۰
RC Celta De Vigo Srl
۲
۰
Real Betis Balompie Srl
Finished
۱۲:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kriviy Rih Region
Khimyk Sofiyivka
-
-
Ingzk Ingulec
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Dyussh-1 Krivbass 84 Kriviy Rih
-
-
Fk Suhaya Balka
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor Srl
۳
۰
Genclerbirligi SK Srl
Finished
۱۱:۳۰
MKE Ankaragucu Srl
۱
۱
Alanyaspor Srl
Finished
۱۱:۳۰
Antalyaspor Srl
۰
۱
Basaksehir Srl
Finished
۱۱:۳۰
Fenerbahce Srl
۲
۱
Goztepe Srl
Finished
۱۱:۳۰
USA
Major League Soccer
Houston Dynamo
-
-
New England Revolution
Cancelled
۰۵:۰۰
Ireland
First Division
Cobh Ramblers
-
-
Drogheda United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Longford Town
-
-
Shamrock Rovers II
Cancelled
۲۳:۰۰